Zjistit dostupnost

Old Prague House - ubytování Praha

Old Prague House nabízí ubytování ve dvanácti pokojích, z nichž některé mají zřízenu společnou koupelnu, ostatní disponují koupelnou vlastní. Můžeme Vám nabídnout také apartmán s ložnicí, obývacím pokojem a koupelnou nebo apartmán se dvěma ložnicemi a koupelnou.

Chutnou snídani Vám budeme podávat v jídelně. Posnídat a přitom si prohlédnout okolí penzionu můžete také ze společné terasy. Ve stejné budově, se nachází restaurace a bistro. Restaurace podává kromě jiného také tradiční česká jídla. Součástí bistra je obchůdek s potravinami a suvenýry. V části budovy, kde se nacházejí pokoje se společnými koupelnami, lze využít plně vybavenou kuchyňku s posezením.

Naše recepce je otevřena od 7:00 do 19:00 hodin každý den, přičemž check-out je možný do 11:00 hodin dopoledne a check-in v rozmezí od 14:00 do 19:00 hodin odpoledne. Může se z nějakého důvodu stát, že se váš příjezd nebude krýt s dobou, kdy máme otevřenu recepci. V takovém případě nám, prosím, tuto informaci dejte co nejdříve před Vaším příjezdem, abychom vás mohli ubytovat.

Platby přijímáme v hotovosti, akceptujeme také platby platebními kartami: Visa, Master Card, Maestro, American Express. Vyhrazujeme si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.